![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Bord / Lampbord 11834009
*
nr 1183 4009
Lampbord
ett par, Kakel/Jakaranda (cites), längd: 67 cm, djup: 47 cm, höjd: 48 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 maj 2018
kl 20:33:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 23:29:29
1
Vinnande bud
- Tema
21 maj
Retro
På vår populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremål med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord cites jakaranda kakel lampbord
-
5218 Lampbord
Alm, med hylla. Bredd: 60 cm, djup: 34 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:47
-
5273 Lampbord
mahogny, NK. Bredd: 63 cm, djup: 61 cm, höjd: 51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:18
-
5314 Nattygsbord
Ett par, 1960-tal, teak. Bredd: 40 d, 33. Höjd: 54 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:49
-
4015 Sybord
mahogny, 1800-tal. Bredd: 55 cm, djup: 37 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:56
*
Lampbord
Läs mer om Retro
nr 1183 4009
Lampbord
ett par, Kakel/Jakaranda (cites), längd: 67 cm, djup: 47 cm, höjd: 48 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 maj 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 23:29:29 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
21 maj
Retro
På vår populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremål med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...![](/tema/themes/{85875B7A-BAA7-4ED6-BDD9-9A61F10A2745}_183x97.jpg)
Läs mer om Retro
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord cites jakaranda kakel lampbord
-
5218 Lampbord
Alm, med hylla. Bredd: 60 cm, djup: 34 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:47 -
5273 Lampbord
mahogny, NK. Bredd: 63 cm, djup: 61 cm, höjd: 51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:18 -
5314 Nattygsbord
Ett par, 1960-tal, teak. Bredd: 40 d, 33. Höjd: 54 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:49
-
4015 Sybord
mahogny, 1800-tal. Bredd: 55 cm, djup: 37 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:56